Лекції з психології для виходу з травми та щасливого життя

Як будувати стосунки з психологом, якщо мені важко довіряти?
Базове поняття "психологічна травма"
Чому ми будуємо не здорові стосунки

Лекція з курсу "Травми". Вона допоможе Вам зрозуміти, як стабілізувати себе під час терапії, що Вам заважає налагодити стосунки з психологом, на що звертати уваги в контакті та, як розподіляється влада в терапії.

З лекції Ви зрозумієте, що таке психологічна травма, як її діагностують та, що означає, якщо у Вас є травми.
Лекція особливо буде цікава студентам та батькам, які бояться передати свої травми дітям.

Це лекція про теорію прив'язаності. Як з самого народження все йде не по плану?
Після лекції Ви зрозумієте краще свій тип прив'язаності, здобудете техніки саморегуляції стосунків.

Як ми отримуємо травми від батьків? - 1 частина

З лекції Ви дізнаєтеся, як травми передаються з покоління в покоління, що саме Вам заважає жити та, як усвідомлення допоможе закрити ці травми (травми насилля, дизадаптивні схеми конструкції сімейної системи).

Як ми отримуємо травми від батьків - частина 2

2-га частина присвячена питанню залежності та патернам боротьби і влади у стосунках.

Ми навчимося діяти краще, щоб збудувати щасливе майбутнє за нашими цінностями.

Внутрішня пустота

У Вас було, що навіть в стосунках Ви відчуваєте себе самотніми? А що любові мало і мала, наче є діра, куди все засмоктує? - тоді ця лекція для Вас.

Як пережити втрату

Війна змусила нас дізнатися про втрату більше. Хочемо ми чи ні, а вона скрізь і час навчитися не тікати від неї, а переживати та опрацьовувати. Базовий курс переживання втрати включає теорію та практичні завдання.

Форми участі

Є 2 форми участі: для не психологів (теорія про втрату, горювання та практики проживання ускладненої втрати) та для психологів (додаткові лекції про особливості роботи з клієнтами у горі та втрати, повʼязані з вагітністю).

Благодійні лекції

Як ми переживаємо втрату
Сексуалізоване насилля

Це безкоштовна лекція, яка написана у війні та про втрати війни. ми втрачаємо рідних, дім і час розуміти, як з цим справлятися.

Це безкоштовна лекція про те, що з нами відбувається у ситуації насилля.

Говоримо тепло про складні теми

Хочете більше? Шукаєте ресурс? Мої лекції - це не заміна терапії, але хороший інструмент для самопізнання та отримання опори. Купуйте зараз - дивіться, коли зручно!

Дякую вам за цю чудову лекцію, яку я декілька разів буду переслуховувати. Мені було так трохи важкувато слухати, особливо, в тому місці, де про травму, про відчуття "заціпеніння", бо це мені відомо, на жаль..... Але тепер я можу преусвідомити і працювати далі над своїми травмами. Цю лекцію треба слухати більшості )))

Для мене ця лекція була цінною, під час перегляду в мене виникло багато злості а також усвідомлення, що я вже готова говорити про свою травму з психотерапевтом. Дякую за вашу працю

Що говорять наші учні

info@dopomogasobi.com