1 сходинка вивчення гештальт психотерапії

- Наша група буде невелика +- 15 людей - це означає, що Ви навчитеся працювати з людьми 1 на 1, зрозумієте, як вибудовувати терапевтичний простір та витримувати тривогу близького контакту;

- Найвигідніші ціни на ринку: ми хочемо підтримати нових психотерапевтів в ці важкі часи. Тому оплата проводиться за кожен семінар окремо.

- У нас спеціально вибудуваний зручний час навчання, ми працюємо суботу та неділю по 5-6 годин. Я знаю, як може вистажувати навчання цілий день, тому для моєї програми я вибрала новий тип навчання з комбінацією тематичних семінарів та навчальних груп.

А головне - я дуже люблю свою роботу і мій успіх - цьому доказ ❤️

Програма проводиться в рамках навчання гештальт терапії Міжрегіонального інституту гештальт терапії та мистецтва https://migis.ua/ та сертифікована Європейською асоціацією гештальт терапії.

Як проходить навчання?

Семінар починається в суботу 15:00, завершується в неділю 18:00 з перервами на обід. Так на 2 дні ми поринаємо у себе та світ психології.

Де? Навчання проходить онлайн. Але якщо набереться мінімум 5 людей з Києва, то 1 або 2 семінари пройдуть очно, щоб ми навчилися працювати з людьми вживу.

У випадку екстрених обставин семінар переноситься.

Тривалість навчання:

5 тематичних семінарів + 5 навчальних груп протягом року.

Тематичний семінар проходить в суботу з 15:00 до 20:00 та неділю 13:00 до 19:00

Навчальна група - це 3-годинна група, яка присвячена теоретичному матеріалу, який ми з Вами опрацювали на семінарі. Оскільки семінар насичений емоціями, новими патернами поведінки, то ми ввели новий метод вивчення гештальт терапії, як навчальна група. На якій ми більш раціонально зможемо розібратися в психології.

Розклад на цей навчальний рік:

Старт 21-22 вересня

На 1 сходинку приходять з 2 причин:

Ви хочете стати психотерапевтом - тоді після 1 сходинки Ви продовжуєте навчання на 2.

Вам потрібна психологія для особистого розвитку, роботи. Якщо Ви коуч, вчитель, лікар, проєктний менеджер, 1 сходинка Вам допоможе краще керувати процесами у групі, своїм проявленням серед людей.

Обовʼязковою вимогою є досвід особистої терапії або готовність її почати під час навчання

Ми видаємо СЕРТИФІКАТ «Межрегіонального інтстітуту Гештальт-терапії і Мистецтва». Ми є асоційованим членом EAGT. European Association for Gestalt Therapy - асоціація, яка об'єднує найбільші Інститути гештальт-терапії і гештальт-терапевтів на європейському ринку.

Хто може взяти участь?
Який сертифікат я отримаю?

Вартість 1 семінару

4100 грн за семінар

1500 грн - навчальна група

Давно хочете стати психотерапевтом, але не наважуєтеся?
Заповнюйте попередню форму реєстрації вже зараз