Моє ім’я – Юлія Кос. Я психолог (психолог медичних та реабілітаційних закладів), психотерапевтка в методі гештальт і травма терапії, EMDR терапевт, голова ГО«Допомога собі», викладач 1 та 2 ступені вивчення гештальт психотерапії, супервізорка в навчанні.

Про мою освіту: Базова вища освіта: магістр психології (університет Т. Шевченка – бакалаврат, університет ім. Драгоманова _ магістратура), додаткова кваліфікація – гештальт психотерапевт (Міжнародний Інститут гештальт терапії), особливості роботи з молоддю SCI Germany, ЛГБТК+френдлі психолог ГО «Інсайт», кризова терапія тренер першої психологічної допомоги РЕОМ, робота з суіцидальними намірами, втратами.

В 2018 р. я пройшла річне стажування в чеському психіатричному центрі Fokus Vysocina. В 2019 р. стажування та сертифікацію німецької організації по роботі з молоддю CSI.

Досвід: 6 років особистої терапії в 3 підходах (травма терапія, гештальт терапія, EMDR); 8 років роботи в сфері ментального здоров’я; 245 год супервізії, 1920 год. практики в медичному центрі по роботі з людьми з ментальними проблемами, 90+ успішних кейсів психотерапії.

Я співпрацюю на комерційній основі з американським фондом Urgent Action Fond з метою травма орієнтованої терапії постраждалим від насилля.

Про благодійність: Я маю 6-ти річний досвід роботи в громадському секторі, спочатку як волонтер потім, як менеджер і психолог. З 2020 р. я почала витрачати частину доходу, щоб надати безкоштовну або за зниженою вартістю групову психотерапію підліткам, які перебувають в кризовому стані. Це і про мій особистий досвід підлітка, який колись зазнав насилля і про можливість/ресурсність мене, як терапевта віддати частинку добра світові.

З 2022 року веду для ГО Іспаніі, Португаліі та Болгаріі з теми війни, психологічноі особливості біженців та мігрантів через війну.

Про методи роботи: Я працюю в інтегральному підході (тобто використовую різні методи психотерапії, що дозволяє врахувати індивідуальні особливості клієнта). Улюблені підходи гештальт та травма терапія. Остання має клінічно доведену результативність при депресії, тривожному розладі та рекомендована ВООЗ. Такий підхід дозволяє в максимально короткий термін підтримати клієнта та вирішити його/її основний запит.

Я керуюся міжнародними стандартами психотерапії, саме тому я є членкинею Гільдії Травма при Американській Асоціації Психологів та Європейської Асоціації Гештальт терапії.

Про мої цінності: повага до кожного, не залежно від статі, етносу, ідентичності і тд, науково-доказова терапія, співпраця з клієнтом та колегами.

Дякую за довіру.