По-старому вже не хочу, а як по-новому ще не знаю: етап глухого кута
- Стадії екологічного розвитку,
- Як виникає етап глухого кута та що з ним робити?
- Вчимося екологічно виходити з зони комфорту в розвиток.
За годину ми спробуємо розібратися в етапі глухого кута та вийдемо з розумінням: зі мною все нормально ❤️
Нерозумію звідки брати опору адже друзів не залишилось від старого життя а батькам якщо нити вони починають навіювати старе життя.Загалом лекція допогла зрозуміти себе і зрозуміти що зі мною все впорядку, просто зараз моя психіка стає більш дорослою.
Мене зачепила тема, бо саме зараз я маю такі відчуття. Мені потрібно було підтвердження чи правильні ці мої відчуття. А ще розумію, що не впевненена чи зможу розгребти все це і прийти до того життя, яке подобається.
Лекція корисна і я як краб, який хоче вилізти.
Дякую🫶
Багато відгукнулося. Відчуваю хорошу обнадіяність) Особливо тішить, що не знати, як бути далі – це нормально:) і особисто мені корисно почути, що “ниття” – потрібне і може бути екологічне. Дякую за знання і Ваше тепло❤️
Наче трохи спокійніше, бо є розуміння, що цей процес нормальний, це частина життя. Але от із розумінням, що цей етап завершиться – складно. І я розумію, що мені потрібні соцконтакти, але страшно зближуватися з людьми.
Я зараз проходжу стажування на новій роботі, в новій сфері і мені капець як вона подобається, але так страшно не пройти випробувальний термін, постійне відчуття невідомості та страху на фоні.
Дуже багато з ваших слів є в мене у відчуттях, але я не знала що з цим робити. Мені стало спокійніше від того що насправді ці всі мої переживання, це є нормою, а значить підтвердження того що я росту. В кінці лекції відчула воодушевленіє.
І кльова порада та лайфхак за ниття, іноді є відчуття що не хочеться напрягати людину коли щось починаю розділяти з нею, та тепер знаю про інструкцію!
Хочеться подивитися лекцію кілька разів щоб закріпити в голові цю інформацію.
Дякую вам =*